Луцьк: п’яним за кермом затримали «відомого адвоката» «зі зв’язками»

У Луцьку працівники патрульної поліції затримали чоловіка, який був п’яним за кермом.

Про це повідомляють у прес-службі правоохоронців.

Зокрема, сьогодні близько 7 години патрульним надійшло повідомлення про орієнтування на автомобіль «Тойота прадо», водій якого, ймовірно, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Транспортний засіб зупинили на вулиці Рівненській. Водій справді мав виражені ознаки алкогольного сп’яніння, представився «відомим адвокатом з Володимира-Волинського».

Протягом спілкування з інспекторами поводився негідно, лаявся, погрожував «зв’язками», намагався чинити опір, відмовлявся співпрацювати. У наркодиспансері від перевірки на вміст алкоголю відмовився.

На водія склали адмінматеріали одразу за чотирма статтями: ч.1 ст.130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння), ч.1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб), ч.5 ст.121 (порушення правил користування ременями безпеки), ч.1 ст.185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції).