У Луцька – нове партнерське місто в Румунії

Владці міст Луцьк та Алба Юлія підписали Угоду про партнерство.

Церемонія підписання відбулася за участю луцького міського голови Миколи Романюка та мера Алба Юлії Мірсеа Гава, – повідомили у прес-службі мерії Луцька.

Укладення угоди відбулося в залі прийомів Муніципалітету Алба Юліїї – Union Hall, де у 1918 році був підписаний документ про об’єднання усіх румунських земель.

В урочистій промові Микола Романюк наголосив на важливості налагодження контактів між університетами обох міст, зокрема, обміни та навчальні візити з метою інтеграції молодих людей з України та Румунії. Мер Алба Юлії, у свою чергу, сказав, що підписання Угоди про партнерство є для них надзвичайно важливим і двері до Європи для України відкриті.

На знак пошани луцький міський голова подарував своєму колезі традиційну українську вишиванку і шарф з гербами Луцька та Алба Юлії, виготовлені луцьким підприємством “Едельвіка”. Мер Алба Юлії одразу приміряв подарунки. Крім того, волинські медовари надали медову продукцію як промоційного подарунка румунському місту.

Делегація з Луцька взяла участь у святковій церемонії зміни варти, що відбувалася в цитаделі Алба Кароліна – найбільшій оборонній фортеці південно-східної Європи. Крім того, офіційні представники Луцька взяли участь у святкових заходах з нагоди щорічного фестивалю Алба Фест 2016, який прирівнюється до Дня міста Алба Юлії.