«Острів дитинства» під Луцьком: фото

У селі Озерце Ківерцівського району вже вдруге відбувся дитячий фестиваль «Острів дитинства».

Свято приурочене до Міжнародного дня захисту дітей, що відзначатиметься 1 червня, – повідомили у Луцькій міській раді.

Відкрили фестиваль священнослужителі, які помолились і попросили в Бога благословення для дітей, їх батьків, а також для організаторів свята, які роблять дуже хорошу справу.

Уся територія «Острова дитинства» була поділена на певні зони – локації. Частина з таких локацій – острівки творчості на будь-який смак. Саме там проходили різноманітні майстер-класи, у яких залюбки брали участь дівчатка та хлопчики. Там були і веселі аніматори, дитячий лабіринт, боді-арт, різноманітні конкурси, квести, ігри для дітей та їхніх батьків.

На локації «Ярмарок» представлені унікальні та корисні товари від майстрів handmade. Для дітей розвиваючі іграшки, прикраси та витребеньки. Медові вироби для малечі та дорослих. Вишиті сорочки, вироби з глини, фетру та бісеру, декупаж.

Працювала на фестивалі й польова кухня, де можна було поласувати різноманітними смаколиками.

Діти знайомилися з різними видами спорту під час показових виступів з художньої гімнастики, спортивної акробатики та спортивної хореографії. Також тут влаштували виступи на татамі з різних видів боротьби: східних єдиноборств, карате, козацького бойового мистецтва та мистецтва самозахисту айкідо.

На локації «Школа виживання» представники дитячої громадської організації «ТИВЕР» розказували присутнім про правила безпечного поводження на воді, а також продемонстрували показовий виступ порятунку потопаючого.

Окремо варто згадати про емоційний виступ Анастасії Приходько, яка співала з гуртом «Саме той».