Німці передали на Волинь майже 20 тонн допомоги

На Волині з 30 червня до 2 червня перебуватимуть представники Конвойної групи Вальдек-Франкенберг, які привезли в область майже 20 тонн гуманітарної допомоги, здебільшого – шкільного обладнання, лікарняних ліжок та інших меблів.

Про це стало відомо під час прес-конференції керівника Конвойної групи Вільфріда Фогеля та президента благодійного фонду «Європейський вектор» Олександра Пизи, – пише Волинський інформаційний портал.

Вже понад шість років фонд співпрацює із Конвойною групою Вальдек-Франкенберг. «Привозять гуманітарну допомогу самі і присилають протягом року декілька автомобілів. Здебільшого – це обладнання та лікарняні ліжка у медичні установи, шкільні парти, стільці, столи та інше шкільне приладдя, а також речі, які можна використати у дитячих садочках», – розповів Пиза.

Він запевнив, що, незважаючи на те, що привезені ліжка і парти вже були у використанні, вони мають кращий стан, ніж ті, які є у багатьох наших школах та лікарнях. «Дякую за такий ваш душевний порив і таку віддану роботу», – звернувся до благодійників Пиза.

Він додав, що завдяки спільним зусиллям українських і німецьких меценатів вдається надати допомогу багатьом закладам. Зокрема, за час співпраці допомогу отримали понад 100 освітніх закладів та майже 40 медичних закладів області.

Щорічно, приїжджаючи на Волинь, німецькі благодійники цікавляться результатами. Тому цього разу вони планують відвідати садочок №2 у місті Рожище, школу села Крижанівка Рожищенського району, школи населених пунктів Чаруків та Торчин Луцького району, Горохівську районну лікарню та будинок милосердя «Надія» у селі Скобелка Грохівського району.

Очільник Конвойної групи Вальдек-Франкенберг Вільфрід Фогель представив команду, з якою цього разу приїхав в Україну і розповів, що очолювана ним організація вже понад 25 років працює на ниві благодійної діяльності. На його переконання, за цей час відправили вже понад 1500 гуманітарних вантажів у різні місця.

«Переконаний, що ми зуміємо в цьому світі вижити тільки тоді, коли зможемо від багатих людей передавати більш нужденним те, чого вони потребують», – запевнив керівник німецької організації.