Луцька мерія роздала перевізникам 5 маршрутів

На п’яти луцьких маршрутах працюватимуть інші перевізники. Серед переможців – ВТП «Санрайз» і ПРАТ «10701».

Це стало відомо під час засідання конкурсного комітету 30 травня, – інформує ВолиньPost.

Відтепер 1, 8 і 10 маршрути також обслуговуватиме ВТП «Санрайз» ЛТД. Це підприємство виграло за кількістю голосів у спілки підприємців-перевізників.

«Санрайз» працює з 1999 року, має власну технічну базу, мийку. Усі водії проходять тест на алкоголь та навчання. Загалом тут 93 автобуси, усі обладнанні GPS-навігаторами», – розповів директор Юрій Девіцький.

Підприємець Микола Тимощук, який раніше обслуговував 23-ій маршрут, програв.

«Орендую стоянку-бокс, кабінет для медпрацівника, проводяться інструктажі, технічний огляд. Всі автобуси відповідають стандартам «Євро-2», обладнанні GPS-навігаторами та зв’язком», – розповідав членам комітету перевізник.

Проте більшість балів набрало ПрАТ «10701», яке возить людей з 1960 року.

Надалі воно обслуговуватиме 23 і 26-а маршрути.

Заступник Луцького міського голови і водночас член конкурсного комітету Сергій Григоренко зазначив, що не боїться монопольного становища на ринку перевезень Луцька, адже жодне із підприємств не обслуговує 50% маршрутів.

«Так, побоювання є. Але в нас є інструментарій: ми можемо зняти перевізника при наявності якихось порушень», – зазначив Григоренко.

Зауважимо, що для зняття перевізника має бути не менше трьох складених, обґрунтованих актів про порушення правил перевезення.