Луцьк: просять «облагородити» район автостанції

Район автостанції №1 у Луцьку просять привести в порядок.

Про це йдеться в петиції, розміщеній на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Перше, що бачать гості міста, які темної пори доби приїздять на Автостанцію №1, це абсолютно темна ділянка вулиці Кравчука, а також «сторожові» пси Варшавського ринку та їх «бездомні колеги», що бігають туди-сюди», ‒ пише автор ініціативи Олександр Шпалерчук.

«Неодноразово проходячи увечері вулицею Кравчука доводилось зустрічати безхатьків, що відпочивають у кущах обабіч дороги. Подібне «рандеву» серед темної вулиці може спричинити непередбачувані наслідки, а декому й нанести непоправну шкоду здоров’ю», ‒ продовжує він.

«На МАФах, що розташовані вздовж ринку, ближче до ТЦ «Слон», встановлені ліхтарі, які, слід визнати, іноді вмикають, однак у проміжку між комплексами магазинів, а також за ними та по іншу сторону дороги ‒ абсолютна темрява. Не набагато світлішою є і територія самої АС, а саме зі сторони вулиці Конякіна», ‒ йдеться в документі.

«У нашому розумінні такий стан речей не сприяє ані туристичній привабливості міста, ані комфорту проживання в районі. Ми вважаємо, що питання слід розглянути у міській раді та, по можливості, чим скоріше вирішити його», ‒ резюмує чоловік.

Петицію зареєстрували сьогодні, 30 травня. До кінця збору підписів залишилося 14 днів. Підтримати ініціативу можна тут.