Ковель: пожежу на підприємстві гасило 50 рятувальників

У Ковельському районі спалахнула пожежа на деревообробному підприємстві «Агропромтехцентр».

Загорання трапилося 29 травня о 18:54 в селі Тойкут, ‒ повідомляють у прес-службі ДСНС Волині.

На місце події поїхали рятувальники Ковеля, Каменя-Каширського та Старої Вижівки, а також команди місцевої пожежної охорони сіл Доротище, Скулин, Облапи Ковельського району.

Підприємство знаходиться на віддалі понад 30 кілометрів від Ковеля, отож рятувальники прибули до місця події о 19:25. Боротьба з вогнем ускладнювалась великим пожежним навантаженням, швидким розповсюдженням вогню дерев’яними конструкціями будівель та тим фактом, що працівники підприємства намагались ліквідувати вогонь самотужки і зателефонували до служби «101», коли площа пожежі складала уже понад 1000 квадратних метрів.

Всього на місці події було зосереджено 8 пожежних автомобілів та понад 50 вогнеборців. Для гасіння полум’я подали 10 пожежних стволів, 2 з них лафетних. Локалізувати пожежу вдалось о 21:00, а остаточно ліквідували вогонь 30 травня о 01:45.

Вогнеборці змогли врятувати від знищення деревообробний цех із сучасним дороговартісним обладнанням, декілька господарських будівель, тисячі кубометрів сировини та склад готової продукції підприємства.

В результаті пожежі вогнем знищено адміністративний корпус та столярний цех розміром 10х60 метрів, декілька будівель та навісів для сушки деревини, котельня, цехи розпилу та по виготовленню піддонів, 200 м2 покрівлі господарської будівлі.

На місці пожежі отримав отруєння продуктами горіння мешканець села Запруддя Камінь-Каширського району. У стані середньої важкості медики госпіталізували його до Ковельської центральної районної лікарні.

Причина пожежі встановлюється спеціальною комісією.

DSCN2061 29_05_2016_2