Палиця каже, що не йде по 23-му, бо хоче працювати для громади

Член президії політради  партії “УКРОП” Ігор Палиця пояснив, чому не балотується до Верховної Ради та чому до парламенту йде Ірина Констанкевич.

Про це він говорив 27 травня, коментуючи результати 8-го з’їзду партії, – пише Інформаційне агентство Волинські новини.

«Ми дали можливість кожній обласній організації висунути тих кандидатів, яких вони вважають достойними. Не було жодної централізації, тому що наша партія будується за принципом «знизу – вверх». Все було правильно, відкрито, демократично», – сказав Ігор Палиця. Він додав, що партія зважала насамперед на те, чи довіряють кандидатам первинні партійні організації, чи вірять їм люди.

«Завдання: щоб вони не підставили партію, якщо пройдуть у парламент», – зазначив політик.

Зі слів Ігоря Палиці, партія вирішила брати участь у виборах, щоб донести «голос людей і сказати, що все, що відбувається, – стратегічно неправильно, що ситуацію потрібно змінювати дуже швидко».

Він також пояснив, чому сам не балотується в парламент: наразі є головою Волинської обласної ради і хоче показати результативну роботу на цьому рівні.

«Я вирішив не йти на вибори до Верховної Ради: хочу попрацювати на громаду. Я відчуваю, що цей маленький місцевий парламент у Волинській області може зробити набагато більше, тому що і коаліція там стабільна, і рішення там ухвалюються стабільно. Ці рішення – в інтересах громади. Я не можу зрадити довіру людей», – наголосив Ігор Палиця.