Відоме прізвище ще одного кандидата в окрузі №23

Партія “Об’єднання “Самопоміч” висунула кандидатом у Верховну Раду на проміжних виборах в окрузі №23 Михайла Імберовського.

Про це повідомив член політради партії, заступник голови фракції “Самопоміч” в Раді Олег Лаврик, – пише Українська правда.

Зокрема, в окрузі №23 (Волинська область) партія висунула Михайла Імберовского (голова фракції “Самопоміч” у Волинській обласній раді), в окрузі №27 (Дніпропетровськ) – Сергія Рульова (кандидат від “Самопомочі” до Дніпропетровської міської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року, на момент балотування – виконавчий директор ТОВ “Янтарне”).

В окрузі №183 (Херсон) висунуто Ігоря Дудара (голова Чорнобаївського сільради Херсонської області), в окрузі №206 (Чернігів) – Олександра Кірінді (директор Чернігівської індустріальної молочної компанії).

Лаврик зазначив, що партія не висунула своїх кандидатів ще по трьох округах (№151, Полтавська область, №114 (Луганська область) і №85 (Івано-Франківська область), оскільки не змогла визначитися, хто саме буде представляти партію.

За його словами, рішення за вказаними округами буде ухвалено на другій частині з’їзду, яка має відбутися до 5 червня.