У Володимирі-Волинському відбулися збори атошників

У Володимирі-Волинському відбулися збори районної громадської організації “Спілка учасників та інвалідів АТО” , яке відвідали понад півсотні бійців, що воювали на Сході.

Про це написав учасник АТО Олександр Приступа у групі “Спілка воїнів АТО Волині”.

Голова спілки Юрій Степанюк доповів про результати поїздки до Києва на зустріч з військовим прокурором Матіосом і генпрокурором Луценком.

“З Матіосом розмови не склалося…. це ворог наш внутрішній….з ним можна говорити тільки словом сили…. а ось з новим генпрокурором розмова вийшла конструктивна і я думаю що найближчим часом будуть вирішені багато питань по закритті незрозумілих кримінальних справах по 51 бригаді”, – пише Приступа.

“Знову ж таки піднімалося питання нашої автостанції по обслуговуванні учасників АТО, найближчим часом це питання повинно бути закрито а інакше виникнуть плачевні ситуації для нашої влади.
Розглянули питання по деяких судових справах по відбору майна і житла у учасників АТО поки ті перебували на передовій… по цих всіх питаннях готується звернення на адвокатську колегію в м Київ”, – додав боєць.

“Не забуваємо ми і про земельне питання….про надання а скоріше про ненадання земельних ділянок під забудову для учасників АТО.
Звернули увагу на те що багато наших військових не отримали нагород, хоч подання були направлені в штаби і десь там припадають пилом”,- йдеться у дописі.