У Жидичині податківці виявили фінансових зловживань на півмільйона

Згідно із результатами перевірки Державної фінансової інспекціії у Волинській області, посадовці Жидичинської сільської ради витратили 585,38 тисяч гривень без документального підтвердження отримання товарів та послуг.

Про це свідчить ухвала Ківерцівського районного суду Волинської області від 19 травня, повідомляють “Наші гроші.

Зокрема, йдеться про нібито закуплені речі та послуги, які проте ніде не облікувлаися і немає документальних свідчень їх отримання. Посадовці сільради у вересні та грудні 2011 року закупили щебінь у ДП «Регіон-Інвест», однак жодного документального підтвердження цьому немає.

Крім того, вони підписали акти здачі-прийняття виконаних робіт за жовтень і грудень 2011 року щодо виконаних робіт фірмою «Луцька ДПМК». Однак ці роботи не підтверджені первинними документами.

Також встановлено, що у з листопада 2011 року по січень 2016 року посадові особи сільради завищували вартість робіт, проведених «Господарником ЖЛК».

У лютому цього року Ківерцівський відділ Маневицької місцевої прокуратури розпочав кримінальне провадження. Наразі у справі проводяться слідчі дії.

До слова, з 2010 року засновником дочірнього підприємства «Регіон-Інвест» було ТОВ «Будкомсервіс», засновницею якого значиться Ольга Чернецька з Рівного, а директором – Олександр Кірічок. Останній з 2012-го також очолює ДП «Регіон-Інвест». З червня 2014 року засновником підприємства стало щойно створене ТОВ «Регіон-Інвествуд», засновником якого є екс-депутат Нововолинської міськради (2010-2015) від Партії регіонів Ігор Трофимович.

Основними власниками ТОВ «Луцька дорожна пересувна механізована колона» є Геннадій Філоненко (38,9%) та син екс-депутата Волинської облради Іван Іванович Кобак, який особисто володіє часткою у 12%, і ще 19,6% належить фірмі «Продтехоптторг» Лтд, що підконтрольне його родичам. Сам екс-депутат був головою правління «Луцької ДПМК».

З 2003 року по 2015 рік головою Жидичинської сільради був Олег Данкевич.