Волинські правоохоронці навчали дітей рятувати життя

Волинські правоохоронці спільно із медиками  урамках тижня безпеки дорожнього руху провели для  учнів Лищенської загальноосвітньої школи Луцького району тренінг з першої медичної допомоги “Знаю, вмію, врятую».

Про це повідомляє прес-служба волинських правоохоронців.

Заняття провели співробітники управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області спільно із працівниками територіального медичного об’єднання МВС в області провели. Представник медичного закладу навчив дітей основних правил надання першої медичної допомоги потерпілим. Зокрема, показав як правильно підготувати постраждалих до транспортування, накладати пов’язку та шину, зупиняти кровотечу. Школярі спробували себе в ролі лікарів швидкої медичної допомоги.

Під час заходу старший інспектор ювенальної превенції Валерій Вавілов розповів дітям про необхідність дотримання правил поведінки в школі та на вулиці, нагадав про відповідальність неповнолітніх у разі вчинення ними правопорушень.

Напередодні літніх канікул інспектори відділу безпеки дорожнього руху нагадали школярам правила дорожнього руху. Відтак, розповіли як правильно поводитись біля проїжджих частин, переходити дорогу та кататись на велосипеді.

Насамкінець заходу поліцейські продемонстрували службовий автомобіль дорожньо-патрульної служби та відповіли на запитання школярів.