Рожище: вдруге влаштували толоку на ставку

Другі вихідні підряд у Рожищі активісти місцевої “Самооборони” та небайдужі містяни прибирають теритоію навколо  ставків, які у народі іменують “Кубанями”.

Про це повідомляє “Район. Рожище”

Якщо минулого разу на толоку зібралось близько двох десятків рожищан, то нині їх було ще менше. Приємно, що дотримали свого слова комунальники – працівники «Дільниці благоустрою міста Рожище». Вони допомогли вирізати чагарники пилами і вивезти частину гілок.

Депутат Рожищенської міської ради, демобілізований боєць 24-ї ОМБ Ігор Григор’єв прийшов з мотокосою і повністю викосив берег ставка.

Та найприємніше, що допомагати дорослим eнтузіастам прийшли діти. Алінка Денисюк, яка мешкає поблизу ставків, тільки вчора відгуляла випускний у четвертому класі, а сьогодні дівчинка одягла рукавиці і носить гілля. Дитина каже, що влітку постійно відпочиває на цих ставках, ходить сюди з друзями купатися. Аліна не читала оголошень про толоку і сюди її ніхто не запрошував. Побачила, що тут прибирають, запитала в мами дозволу і прийшла, – пояснює дівчинка.

 
«За неповний день розчистили чагарник, викосили траву і вивезли частину обрізаних гілок. Тепер тут можна і засмагати і відпочити в тіньочку дерев. Звертаюся, до рожищан, які згодом будуть користуватися плодами нашої праці, не смітіть тут і не розпалюйте багаття, бо тут торфовище і може виникнути пожежа. В перспективі поставимо тут смітник», – розповідає керівник Самооборони Олександр Дулюк.
«Часто чую звинувачення, що ми піаримось. Я прийшов сьогодні з донькою Анжелікою. Не одну задру доведеться сьогодні виймати з рук і ніг. Тому запрошую усіх бажаючих попіаритись на наступну суботу, 4 червня. Роботи тут вистачить усім», – каже активіст.

А в цей час на сусідній водоймі спокійно вудили рибу рибаки. На запитання, чому не допомагають прибирати, відповіли, що вони хворіють. Один з них ловив рибу одразу на три вудочки.

Нагадаємо, активісти вже виходили прибирати ставки 21 травня.