У школах Ковеля – останній дзвінок

У ковельських школа пролунав останній дзвоник.

Про це інформують у прес-службі Ковельської міської ради.

Сьогодні, 27 травня, у школа міста учням влаштували святкову лінійку.

Міський голова Олег Кіндер привітав учнів та вчителів спеціалізованої школи № 3 імені Лесі Українки з закінченням навчального року.

Мер побажав  учням молодших і середніх класів гарного відпочинку, випускникам — вдалого старту в самостійне життя, учителям — життєвих сил і натхнення, а батькам  –  радості від своїх дітей.

За словами  директора закладу Галини Власюк, двері найкращих ВУЗів України та світу відкриті для одинадцятикласників СШ №3. Мовляв, вони будуть гордістю для своєї альма-матер.

Привітати дітей прийшла також депутат міської ради, директор КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича Олена Клімашевська.

Загалом, свято останнього дзвоника відбулося у 13-ти загальноосвітніх навчальних закладах Ковеля: міській гімназії, навчально-виховних комплексах № 11 та № 13, спеціалізованій школі № 3 ім. Лесі Українки та 9 загальноосвітніх школах міста. Так, участь в урочистих лінійках взяли 8714  учнів, з них 386 – це випускники одинадцятих класів.

У кожному навчальному закладі кращим учням та вчителям вручили відзнаки. Серед них – переможці міських та обласних олімпіад, призери всеукраїнських олімпіад, інтелектуальних конкурсів, лауреати конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт.

Цьогоріч у Ковелі  медалі отримають 45 випускників, з них – 25  золоті та 20 срібні.

Заслужені нагороди одинадцятикласникам вручать завтра, 28 травня, під час урочистої лінійки з нагоди випускного вечора, яка відбудеться о 17:00 на площі «Героїв Майдану».