У Луцьку привітали прикордонників

У Палаці культури міста Луцька 27 травня відбулися урочистості з нагоди Дня прикордонника.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

Командир Луцького прикордонного загону, підполковник Олександр Соловей виступив із доповіддю про результати діяльності загону та вручив нагороди кращим військовослужбовцям. Він також зачитав привітання, яке надійшло на адресу частини від президента та Державної прикордонної служби України.

Заступник луцького мера Сергій Григоренко у своєму виступі акцентував, що на шевроні військової частини є зображення Святого Миколая, який є покровителем Луцька, тож до прикордонників у луцької влади і громади особлива любов і повага. Міська влада підтримує свою армію, прийнято міську Програму підтримки військовослужбовців.

Він зазначив, що прикордонники з честю і гідністю несуть службу, захищаючи кордони України як у мирний період, так і в час військової агресії, ризикуючи не лише власним здоров’ям, але й життям.

Григоренко вручив прикордонникам відзнаки. Подяку міського голови оголосили:

  • старшому прапорщику Сергію Костю, старшому техніку з технічного нагляду відділу персоналу Луцького прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України;
  • сержанту Альоні Дженджері, начальнику діловодства групи документального забезпечення відділу прикордонної служби «Рівне» Луцького прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України;
  • прапорщику Олександру Купріюку, техніку – начальнику апаратної відділу зв’язку, автоматизації та захисту інформації штабу Луцького прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Особливо теплі слова вдячності звучали на адресу родин загиблих у АТО прикордонників, вдовам та батькам загиблих Героїв вручили квіти. Усіх загиблих прикордонників у різні часи вшанувати хвилиною мовчання.