Останній дзвінок у Луцьку: військовий ліцей

203 випускники Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відзначили закінчення навчання.

Захід відбувся 27 травня.

Урочистості розпочалися з внесення державного прапору та стяга ліцею.

До слова, 600 випускників ліцею, які воювали на Сході. Не усі з них повернулися додому живими. Тож вихованці ліцею вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання, поклали квіти до могили Василя Мойсея та стели пам’яті на Театральному майдані.

Окрім того, в навчальному закладі заснована премія Тетяни Демчук – першого викладача ліцею. Нагрудним знаком та грошовою винагородою вітають найкращих викладачів та учнів.

Так, кращим вчителем визнали Оксану Гнасюк, кращим молодшим командиром – Романа Мажулу, а кращими ліцеїстами – Андрія Столярчука та Назара Турика.  Усі вони отримали відзнаки та гроші від начальника ліцею полковника Павла Боснюка.

Привітав ліцеїстів зі святом і голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик. За його словами, ліцей – один із кращих навчальних закладів Волині. Гунчик зазначив, що більшість випускників поповнюють ряди правоохоронних органів та збройних сил України. Посадовець наголосив, що в майбутньому хоче бачити випускників уже в ролі командирів та вихователів молодого покоління.

Також ліцеїсти отримали від голови ОДА грамоти за участь у змаганнях та конкурсах не тільки місцевого, а й європейського рівня.