Останній дзвінок у Луцьку: школа №9

Безліч радісних школярів та схвильованих батьків ланцюжком тяглися до навчально-виховного комплексу №9, де сьогодні відзначають свято останнього дзвоника. Сьогодні у школі дзвоник пролунав востаннє для 54 одинадцятикласників.

Останній навчальний день 27 травня святкують в усіх школах Луцька.

Скрізь поміж великими букетами півоній та ірисів бігають перелякані очі першокласників, які сьогодні вперше на святі останнього дзвоника, та трошки ностальгійні погляди випускників і випускниць, для яких цьогорічне свято останнє.

Безліч школярів, їхніх батьків та вчителів школи урочисто вишикувалися перед входом до навчального закладу. Святкову лінійку розпочали з внесення шкільного прапора – цю  почесну місію доручили кращим учням школи.

Пам’ять загиблих за волю України присутні вшанували хвилиною мовчання.

Із останнім навчальним днем школярів та гостей свята привітав директор школи Олександр Дубина.

«Сьогодні випускається у доросле життя 54 наших красивих, мудрих, розумних одинадцятикласників. Я вітаю вас із тим, що ви з честю витримали усі випробування, які впали на ваші плечі. Бажаю вам, щоб після складання іспитів у форматі ЗНО, ви стали студентами омріяних навчальних закладів», – сказав директор.

Іншим школярам він побажав гарно відпочити та набратися сил до наступного навчального року.

Цьогоріч учні школи №9 здобули багато освітніх та спортивних нагород. Завоювали кубки та призові місця школярі ледь не із кожного класу – вихованці школи здобули 120 перемог на міському рівні, понад 40 – на обласному рівні та 19 медалей всеукраїнського рівня. Школярів нагородили грамотами та кубками, відзначили й кращих педагогів.

Найбільша увага цього дня була прикута до тих, для кого шкільний дзвоник сьогодні звучав востаннє. У супроводі класних керівників під батьківськими рушниками, одинадцятикласники прийшли на лінійку. Їх вітала перша вчителька, батьки поблагословили короваєм, а заступник міського голови Сергій Григоренко пригадав, як двадцять років тому і сам стояв на лінійці у 9-ій школі на своєму останньому дзвонику. Мовці побажали новоспеченим випускникам здійснити свої мрії та стати гідними українцями. Підготували сюрприз і молодші школярі – юні танцюристи показали запальний танець, а трохи старші школярі заспівали пісню.

Наприкінці дійства одинадцятикласники випустили у небо повітряні кульки та білих голубів. Урочисту лінійку закрили виконанням державного гімну та винесенням папора школи, а випускнии під гучні оплески присутніх вирушили на останній шкільний урок.