Останній дзвінок у Луцьку: школа № 17

Вишиванки, стрічки та квіти сьогодні, 27 травня, заполонили всі шкільні подвір’я України. Останній дзвінок пролунав для учнів луцької школи № 17.

Про це пише Волинський інформаційний портал.

Луцька загальноосвітня школа № 17 хоч і не велика (наразі – всього 574 учні), але має чим похвалитися. Випускники вступають до найпрестижніших вузів, а учні і вчителі здобувають перемоги на всеукраїнських конкурсах.

Цього року останній дзвоник продзвенів для двадцяти одинадцятикласників. Традиційно вони танцювали вальс із вчителями та батьками і дякували їм за підтримку впродовж цих років.

Не забули згадати і тих, завдяки кому школярі сьогодні мають можливість стояти у вишиванках під мирним небом. Двоє випускників 17-ї школи склали голови у війні на Сході України. Учні поклали квіти до пам’ятних дощок Віталію Махновцю та Сергію Шкредю та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Шкільна лінійка – це ще й підведення підсумків року, подяка тим, хто підвищував імідж школи на змаганнях та конкурсах. Таких у 17-й школі немало. Учні відзначилися на олімпіадах із фізики, математики, інформатики, конкурсах малюнків, школах журналістики. Усі вони отримали заслужені нагороди.