Активісти «БУГу» більше не охоронятимуть маневицькі ліси

Активісти громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону «БУГ» залишили свій пост у Маневицьких лісах, де спільно з правоохоронцями та нацгавардійцями охороняли ліс від бурштинокопачів.

Про це повідомив керівник формування Олександр Харківський.

За цого словами, близько тридцяти бійців вісім місяців добровільно охороняли ліс, змінючись групами на пості. Окрім того, активісти регулярно відвозили допомогу бійцям на передову. Тож зараз, поки у лісі спокійно, бійці вважажють своє завдання виконаним. Окрім того, троє представників громадського формування підписали контракт в армії, по декілька людей регулярно їздять на Схід. Тому у зв`язку із відсутністю потреби активісти знімають свій пост.

Проте на місці «БУГ» залишає мобільну групу, яка контролюватиме ситуацію на місці.

«Хочу подякувати силовикам, з якими ми разом охороняли територію, та лісникам, які постійно підвозили нам дрова. Також висловлюємо подяку азовцям, які змінювали нас на пості», – зазначив Харківський.

За його словами, за вісім місяців, поки активісти здійснювали патрулювання та охорону території, владці жодного разу не запропонували допомогти бодай пальним чи продуктами харчування.

«МНСники розвозили їжу, але жодного разу до нас до нас не доїхали», – додав Харківський.

«Поки наша місія виконана, ми продовжимо допопмагати нашим хлопцям на Сході», -підсумував активіст.