Сумського Леніна переплавлять на пам’ятник спортсмену

У Сумах з частини демонтованого на площі Незалежності пам’ятника Леніну створять контактну скульптуру найкращому скороходу світу, дворазовому Олімпійському чемпіону зі спортивної ходьби Володимиру Голубничому, який 2 червня святкуватиме 80-річчя.

Про це повідомив начальник управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації Дмитро Лантушенко, – передає Укрінформ.

“Декомунізація в дії! Сьогодні частина бронзових останків Леніна була відправлена в Харків для виготовлення контактної скульптури “Олімпієць” до 80-річчя з дня народження Почесного громадянина міста Володимира Голубничого. Ось так комуністичний диктатор працює на популяризацію і розвиток в Сумах”, – написав Лантушенко.

Своєю чергою, віце-президент федерації легкої атлетики Сумщини Олексій Сердюченко зазначив, що на створення контактної скульптури буде витрачена бронзова нога пам’ятника Леніна вагою 1,5 тонни.

Загальна вага пам’ятника, демонтованого ще за часів губернаторства на Сумщині Володимира Щербаня у 1999 році, становить 16 тонн.