Ноу-хау по-волинськи: асфальт утрамбовують попутки

Волинських дорожників знову спіймали на недбалому ремонті. Цього разу – автошляху Володимир-Волинський – Нововолинськ поблизу села Суходоли.

Про це повідомляє Буг.

Підприємець Андрій Кандиба стверджує, що дорожні роботи виконуються неякісно. Як розповів підприємець, відразу привернуло увагу те, що ремонт проводять після 18-ї години, а потім звернув увагу на те, яким саме чином.

“Проїжджаючи повз, ми побачили, що дорожники висипають холодний асфальт у ямки, а вкатують його автомобілі, які проїздять. Це викликало у мене обурення, ми зупинились і я підійшов запитати, що за підприємство проводить такий ремонт дороги. Працівники повідомили, що працюють у Володимир-Волинському облавтодорі під керівництвом Хільчука. Після цього викликав поліцію, але дорожники в цей час поїхали до Нововолинська. Усе що зафіксував також передав для поліції. Дуже ганебно з боку керівників, так відноситись до покладених обов’язків. Справа передана на контроль в область, думаю, швидше за все будуть знову кадрові рішення,” – зазначив Андрій Кандиба.

Представниками правоохоронних органів узяли пояснення у Андрія Кандиби, який запідозрив правопорушення. Поліцейські також зняли мірки із так званих дорожніх “латок”. Тепер вже правоохоронні органи будуть встановлювати хто проводив ремонтні дороги та чи витримані усі вимоги.