Суд розслідує справу 51-ї бригади замість прокурора, – Нагорний

У справах бійців 51-ї бригади Олександра Хваса та Олександра Корецького суд по-суті проводить досудове розслідування замість військової прокуратури.

Про це у соціальній мережі Facebook написав адвокат Василь Нагорний.

У справі Корецького слухання відклали, оскільки не з’явився жоден свідок обвинувачення.

«По сержанту Хвасу прийшов лише замштаба Якімков, який, як і попередні свідки, нічого про СЗЧ Хвасом не знає, крім того, що є рапорт командира про СЗЧ. Інші свідки не з’явились, документів, які суд витребовував, частина не надала (думаю, що ці журнали зараз якраз і виготовляються). Зате прийшли два свідка захисту, які підтвердили, що Саша був у частині, крім днів, коли командири відпускали його до дому провідати хвору дружину», зазначив Василь Нагорний.

Він констатував: «Фактично суд зараз проводить досудове розслідування замість військової прокуратури, а це не-нор-маль-но!»

«В рамках даного слова Генпрокурора, військова прокуратура повинна вже готувати заяву про відмову від обвинувачення по цим двом бійцям – поки тиша. Побачимо, що буде 14 червня 2016 року, коли має бути продовжений розгляд цих справ. Якщо військова прокуратура і надалі вважає цих бійців «матьорими» злочинцями, то буду просити Генерального прокурора України особисто перевірити ці кримінальні провадження… соромно, але вже дістали…» – заявив адвокат.