Луцьк: у Старому місті таки не буде хостелу

У Луцьку будівлю на вулиці Караїмській, де підприємець планував збудувати хостел, депутати Луцькради не включили до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу. Тож поки нежитлова споруда залишається у комунальній власності та може використовуватися лише на правах оренди.

Відповідне рішення ухвалили під час сесії міськради 25 травня.

Депутат Павло Данильчук зазначив, що підприємець декларує можливість збудувати хостел. Враховуючи стан будівлі, яка просто руйнується, обранець просив колег погодити можливість приватизації, щоб уберегти будівлю та сприяти розвитку туризму умісті.

Начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко повідомила, що підприємець за свій кошт вичистив площу, встановив вікна та двері, проте більше там зробити нічого не можливо. Оренда площі прописана до 2018 року, але існує загроза, що приміщення може зруйнуватися.

Водночас деякі депутати висловили думку, що , можливо, тоді було б доцільніше виставити ділянку на аукціон. У підсумку обранці громади таки не дійшли згоди і не підтримали проекту рішення.