Гузя не пустили до Придністров’я

Нардепа із Волині Ігоря Гузя не пустили на територію самопроголошеної Придністровської республіки.

Про це Гузь написав у соціальній мережі Facebook.

«Тільки що мене не впустили до Придністров’я!» – написав нардеп.

За його словами, вчора відбувся офіційний візит комітету у закордонних справах українського парламенту до Молдови. Провели ряд плідних зустрічей, зокрема з міністром закордонних справ, віце-прем’єр міністром, депутатами молдовського парламенту, а також представниками проєвропейської опозиції. Також в приміщенні Посольства України провели зустріч представниками української діаспори.

«Українці, що проживають в Придністров’ї запросили сьогодні відвідати Тирасполь, я звичайно ж не відмовився від такої нагоди. І от сьогодні на прикордонному пропуску поблизу міста Бендери працівники місцевого КДБ заявили, що я не можу в’їхати до Придністров’я ,бо числюся в списках осіб в’їзд яких небажаний. Після моїх вимог надати якісь документи з цього приводу, мене доправили в окреме приміщення, куди по черзі почали приїжджати керівники місцевого КДБ», – йдеться в дописі Ігоря Гузя.

За його словами, розмова велася про Правий Сектор, Надію Савченко, Майдан, війну на Донбасі, жертви 2 травня 2014 року в Одесі. «Таке враження, що зазомбовані кдбісти говорили виключно темниками з російських ЗМІ», – іронізує нардеп.

«Всю розмову записували на відеокамеру і тільки після довгих переговорів дозволили залишити території митного пункту. Коротше кажучи, на південних кордонах нашої країни знаходиться явно ворожа до України напівдержавна територія, яка тільки і чекає, як встромити ніж в спину. При тому, що в Придністров’ї проживає 33% українців.  Переконаний, що питання наших взаємовідносин з Придністров’ям, яке безумовно є неподільною частиною Республіки Молдова, повинно стати предметом обговорення комітету у закордонних справах за участі представників МЗС, Міноборони, СБУ та Служби зонішньої розвідки», – додав Ігор Гузь.