Боротьба з корупцією: Чепіжак нахвалює сбушників

У прокуратурі Волині похвалили місцевих сбушників за прорив у боротьбі із корупціонерами. А от іншим правоохоронцям перепало на горіхи.

Про це повідомила волинська прокуратура.

Прокурор області Дмитро Чепіжак заявив, що торік спільними зусиллями правоохоронців ефективність роботи у боротьбі з корупціонерами на Волині вдалось суттєво активізувати. За результатами розслідування корупційних злочинів до суду скерували 50 кримінальних проваджень щодо 168 кримінальних правопорушень, майже половина з яких – про хабарництво.

Цього ж року  на третину зросло число виявлених та розслідуваних злочинів про отримання неправомірної вигоди, проте загальна кількість виявлених корупційних злочинів суттєво зменшилася. Менше також направили до суду кримінальних проваджень про такі злочини.

У прокуратурі кажуть, що ще не запрацював у повну силу підрозділ Управління захисту економіки у Волинській області, а відділ внутрішньої безпеки ГУНП взагалі бездіє.

Перепало на горіхи і фіскалам.

А от представників СБУ Чепіжак похвалив. Звертаючись до начальника УСБУ у Волинській області Юрія Фелонюка, прокурор Волині рекомендував зберегти наявні у роботі управління наступальні позиції у виявленні корупційних злочинів (а їх працівниками УСБУ цьогоріч виявлено вдвічі більше, ніж минулого року).