З луцьких тролейбусів просять забрати польську рекламу

Сергій Омельчук у рубриці «Транспорт та дороги» пропонує прибрати з луцьких тролейбусів польську рекламу.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій

Так, лучанин проти польської реклами атролейбуса, які їздять по Луцьку.

«Пропонується усунути як внутрішню, так і зовнішню рекламу польських організацій та заходів із тролейбусів КП «Луцьке підприємство електротранспорту» (далі – ЛПЕ). Дані тролейбуси було придбано після експлуатації в Польщі, а реклама в них та на них частково залишилася після попереднього власника.

Вважаю рекламування іноземних організацій, закладів та заходів на публічному транспорті м. Луцька некоректним. Тим більше, ні ЛПЕ, ні бюджет міста надходжень від вказаної реклами не отримує.

Крім того, польська реклама на луцьких тролейбусах має переважно непрезентабельний вигляд. Це, та сам факт її наявності значно знижує туристичну привабливість міста, вводить мешканців та гостей Луцька в оману (лучани на зможуть скористатися пропонованими в рекламі послугами), іронію у туристів з Польщі, а також викликає відчуття меншовартості у тих лучан, котрі розуміють що і до чого.

Даний захід не потребує суттєвих капіталовкладень: зовнішню рекламу переважно виконано шляхом нанесення самоклеючої плівки, яку можна легко усунути, попередньо прогрівши її за допомогою фену, теплової гармати, чи сонця.

Враховуючи те, що туристичний сезон у м. Луцьку розпочався, пропонується в найкоротший час вирішити дане питання», – йдеться у повідомленні.

Станом на сьогодні, 24 травня, з 300 необхідних голосів петиція зібрала 6. До кінця збору підписів залишилося 14 днів. Підтримати ініціативу можна тут.