Волинська митниця заробила понад 100 мільйонів «на дороги», ‒ нардеп

Волинська митниця завдяки збору на дорогу міжнародного значення акумулювала кошти обсягом понад 100 мільйонів гривень, які вже найближчим часом залучать на ремонт доріг.

Про це 24 травня повідомив нардеп Ігор Лапін.

За його словами, йому часто закидають, що він нічого не робить для міста та області. Проте він акцентував увагу на тому, що народний депутат України має відстоювати загальнодержавні інтереси та відстоювати «глобальні» інтереси лучан в контексті загальноукраїнських інтересів.

Депутат нагадав про експеримент на митниці, завдяки якому 50% коштів від доходу митниці виділяють на ремонт доріг. За словами депутата, саме він із нардепом від Львівщини Бондарем та Ігорем Гузем з трибуни запропонували включити до експерименту не лише Одеську область, а й Волинь. Тому за кілька місяців Волинська митниця зібрала понад 100 мільйонів гривень, і за словами Лапіна, вони підуть на ремонт доріг.

«Одеса показала 0», ‒ додав Лапін. Тому, за його словами, важливіше займатися не популізмом, а системною роботою.

Тож Лапін поросив журналістів контролювати кількість коштів, які отримує митниця. Він додав, що планує запропонувати у програму й місцеві дороги, а не лише загальнодержавні.