Волинь: перевізник знову подав на конкурс згорілий автобус

Конкурсна комісія оглянула транспортні засоби, які представили перевізники на конкурс.

Зокрема, як повідомив директор департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Іван Мирка, конкурс призначений на сьогодні, 24 травня. Але за тиждень члени конкурсної комісії вирішили впевнитися, чи відповідають дійсності заявлені транспортні засоби, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Власне, каже Іван Мирка, цей огляд не є таким, як, до прикладу, проводить станція техобслуговування, чи проводило колишнє ДАІ. Та, додає, він теж приносить результати.

«На огляд приходять члени конкурсного комітету. І так можна виявити, хто з тих членів хоче вникати в цю складну роботу. Вже традиційно у нас склалася така компанія: наш департамент, представники Укртрансбезпеки, юрист юридичного управління та Ігор Дильов з Громадської ради. Перевізників ці огляди дуже дисциплінують. Адже всі недоліки видно одразу», ‒ пояснив він.

Цього разу, додає посадовець, автобуси візуально були в набагато кращому стані, аніж під час попередніх оглядів. Але не всі.

«Деякі перевізники, на жаль, знову подали ті самі зламки, де порядок тільки на папері. В тому числі подали і той самий згорілий автобус. Саме після того випадку ми ще раз впевнилися, що огляди потрібні. І коли хтось не приганяє свій бус ми відразу починаємо підозрювати щось неладне», ‒ розповів чиновник.

Нагадаємо, у березні цього року стало відомо, що один із перевізників подав на конкурс додатковий автобус, якого не привіз на публічний огляд. Цей автобус розшукали і з’ясувалося, що транспортний засіб давно згорів. Вінкод цього згорілого автобуса співпадає з вінкодом в поданих документах. Після цього, цей перевізник подав до суду позов, переконуючи, що члени конкурсної комісії були до нього несправедливі.