Володимир: на дороги виділили майже 34 мільйони

Майже 34 мільйони гривень із міського бюджету Володимира-Волинського виділили на будівельно-монтажні роботи та благоустрій міста.

Про це інформує БУГ.

Нагадаємо, що за квітень-травень у місті вже поремонтували дорожнє покриття на вулиці Кальнишевського, Зубинського та дорогу до водоканалу. Ремонтні роботи виконало «Луцьке ДПМК». Також у місті працює підприємство «Аміла» із Туріського району.

Це ж саме підприємство наразі працює по вулиці Львівській, наступна – Полуботка, професора Бобка, вулиця Володимирська, Січових стрільців, Тобілевича та ряд інших.

«Виникають проблеми із підрядчиками, є проблеми із робочою силою – нема кому робити. Треба, мабуть, створювати своє дорожнє відділення, але це не так просто. Це потрібно купити каток, техніку. І робити невеликий асфальтовий завод, щоб не возити його із Нововолинська чи Ковеля, Луцька. Були би підрядчики та підтримка громади і все буде добре. Я також за те, щоб наше місто було охайне, чисте. Хочеться щоб всі вулиці були заасфальтовані, двори приведені в порядок. Я трохи незадоволений освоєнням коштів, хотіло щоб цей процес йшов швидше», – розповів Петро Саганюк на брифінгу.

Міський голова Володимира-Волинського також додав, що ряд ремонтних робіт приводить КП «Полігон». Станом на 24-те травня працюють по вулиці 20-го липня, вулиця Карпишева, Рєпіна, Гагаріна та двори по Луцькій 213 (будинок колишнього молочного комбінату).

IMG_9315