У Луцьку не буде вулиць з іменами загиблих атошників, ‒ комісія

Вулицям Луцька не даватимуть імена бійців, загиблих на Сході України.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише представник Українського інституту національної пам’яті на Волині Леся Бондарук.

Зокрема, вона пояснює, що така ситуація виникла через конфлікт інтересів сімей та друзів загиблих.

«Комісія ухвалила не називати вулиць іменами воїнів АТО, щоб не було сварок між батьками, родичами і їх друзями. Бо загиблих, на жаль, маємо більше, ніж вулиць, які можна перейменувати. І суперечки розпочалися не на жарт: бувало, що просто просили ту вулицю, яка подобалася ‒ без огляду як вона сьогодні називається. Натомість у Луцьку з’явиться сквер на честь захисників України, які загинули в цій війні», ‒ пояснює Леся Бондарук.

Натомість у центрі Луцька з’явиться вулиця, названа на честь Євгена Сверстюка.

«А вулицю польської комуністки Ванди Василевської перейменовано на честь російської антикомуністки, яка завжди підтримувала незалежність України, ‒ Валерії Новодворської. Приємно, що в Україні є хоч одна вулиця на честь Новодворської. А в Росії – нема… Радію, що з’явилися також вулиці з іменами Миколи Куделі, Данила Шумука, Павла Пащевського, генерала Алмазова, полковника УПА Ростислава Волошина… Всього 10 вулиць і один провулок», ‒ додає Леся Бондарук.