Нововолинськ: депутати не змогли розібратися з електронним голосуванням

На сесії Нововолинської міської ради депутати близько півгодини розбиралися з новою системою електронного голосування і ніяк не могли приступити до розгляду питань порядку денного.

Про це інформує БУГ.

Сесія відбулася 24 травня.

На початку засідання міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков провів майстер-клас та розказав про правила нового способу голосування.

У зв’язку з нововведенями робота просувалася повільно і не все вдавалося відразу, хоча депутати сказали, що до інновацій готові.

Після першої спроби реєстрації  Віктор Борисович пожартував: «До речі, як у Верховній Раді, тільки я не зрозумів, скільки нас».

Депутатів нарахували 34, хоч на момент реєстрації їх було 29.

Деякі депутати довго розбиралися на яку кнопку потрібно надавлювати, а після невдалих спроб жалілися на несправність пультів для голосування. Мер підходив до депутатів Мниха та Соловйова і показував їм що слід робити з пультом.

Міський голова просив обранців не примушувати його нервуватися на початку сесійного засідання.

«Уявляєте, як у Верховній Раді голосують, там є 450 людей…»  – відзначив Леонід Климович.

«Прошу проголосувати за те, щоб розпочати роботу сесії», – сказав Сапожніков і підняв руку. Слідом за ним підняли руки частина депутатів.

Нагадаємо, що відтепер під час сесій депутати Нововолинської міськради будуть голосувати з допомогою спеціальних пультів з кнопками «за», «проти», «утримався», а результати їх волевиявлення одразу відображатимуться на моніторі.