На Волині атошникам роздали найбільше землі

У Волинській області найвищий показник за кількістю переданих у власність учасникам АТО та членам родин загиблих в АТО військовослужбовців земельних ділянок.

Про це повідомляє IA ZIK. 

За інформацією начальника управління землеустрою та охорони земель ГУ Держземагентства у Волинській област Нелі Кублюк, у власність учасникам АТО та членам родин загиблих на Волині передали майже 2,5 тисячі ділянок (50,1% від наданих дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок). Найнижчі показники з передачі у власність земельних ділянок у Горохівському (15,5%), Ковельському (23,4%), Локачинському (29,4%) та Рожищенському (38,2%) районах.

Найбільше передано у власність земельних ділянок у Ківерцівському (417), Луцькому (340), Іваничівському (304), Володимир-Волинському (245) районах.

Щоб унеможливити створення ситуації дублювання претендентів на земельні ділянки, на Волині сформували так звані масиви гарантовано-вільних земель для відведення учасникам АТО та перевіряється документація та фактичне використання кожної ділянки  щодо якої приймається рішення.

«На сьогодні додатково для учасників АТО в області зарезервовано 5086 га земель державної та комунальної власності», – зазначила чиновниця.