Луцьк: організації родин загиблих бійців дали приміщення

У Луцьку громадській організації родин загиблих в АТО «Надія» дали приміщення.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Відкриття приміщення у Будинку вчителя, на Шевченка, 14, відбулося 24 травня.

Голова громадської організації, мати загиблого бійця Любов Карабан розповіла, що члени сімей загиблих об’єдналися вже давно, але приміщення отримали тільки нещодавно.

У приміщенні облаштували своєрідну кімнату-музей. Тут розмістили фотографії всіх загиблих в АТО лучан.

Із нагоди відкриття вихованці ДНЗ № 6 подарували громадській організації та гостям літературно-музичну постановку на тему війни.

 «Я вдячна Богові, що він благословив нас на сьогоднішній захід. Бо Бог є любов. Заради любові наші діти пішли захищати свій рідний край, свою родину і віддали своє життя. Ради любові ми заснували нашу організацію, щоб допомагати іншим постраждалим. Ради любові всі церкви різних конфесій моляться за мир в Україні», – наголосила Любов Карабан.

Члени громадської організації нагородили представників влади, бізнесу, волонтерів та благодійників, які упродовж цих нелегких років всіляко підтримували і допомагали родинам полеглих бійців.

Радник голови Волинської облдержадміністрації Борис Кондратюк зауважив, що 146 волинян загинули в боях, ще 21 померли в лікарнях від наслідків АТО.

«І ми повинні пам’ятати всіх тих хлопців, дівчат, які одними із перших пішли на Схід захищати нашу державу. Вони не завжди знали свої можливості, але високий патріотизм, почуття обов’язку було в них таке, яке дозволило їм одними з перших виконати своє завдання перед Батьківщиною», – наголосив він.

Луцький міський голова Микола Романюк поділився спогадами про нещодавню поїздку на передову. Він розповів, що військові налаштовані тільки на перемогу, у них високий бойовий дух та незламне почуття патріотизму.

Водночас мер висловив співчуття тим, хто втратив близьких у цій війні.

«Слова підібрати якісь важко. Але я хочу сказати: все, що можливо, ми з перших днів намагалися зробити і будемо робити надалі», – запевнив Романюк і розповів, що наступного тижня на розгляд батьків презентують проекти пам’ятника загиблим волинським військовим, який встановлять до Дня Незалежності.

«Чим довше ми будемо згадувати тих, хто загинув за нас, за Україну, тим легше їм буде там, на небесах, тим довше пам’ять про них буде в наших серцях», – підкреслив мер.