Луцьк: через аварію просять демонтувати усі білборди на Соборності

Галина Кравчук у рубриці «Благоустрій міста та будівництво» пропонує демонтувати всі рекламні щити на проспекті Соборності у Луцьку.

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій

Жінка закликає владців забрати рекламні щити через аварію, яка трапилася 21 травня, коли біля гіпермаркету «Там Там» маршрутка №47 в’їхала в рекламний щит. Нагадаємо, постраждали 10 людей.

«В світлі останньої події, яка трапилась 21.05.2016 року – рекламний щит, впав на маршрутку №47 внаслідок ДТП, виникла пропозиція – демонтувати всі рекламні щити на проспекті Соборності. Очевидно, що вони відволікають увагу водіїв під час руху, а також становлять потенційний ризик для здоров`я та життя лучан. Щоденно даний проспект перетинають тисячі мешканців нашого міста. Яскравим прикладом для цього є країни ЄС, де рекламні повідомлення такого характеру є рідким явищем, найімовірніше з вищевказаних причин, а також має місце естетичний момент. Отож, шануймо себе та безпеку своїх близьких», – йдеться у тексті петиції.

Станом на сьогодні, 24 травня, з 300 необхідних голосів петиція зібрала 1. До кінця збору підписів залишилося 14 днів. Підтримати ініціативу можна тут.

До слова, поліцейські шукають свідків ДТП.