У Нововолинську відкрили меморіальні дошки загиблим Героям

У Нововолинському вищому професійному училищі відкрили меморіальні дошки на честь його випускників, які загинули на війні Василю КасьянуПетру Морозу та Вадиму Демчуку.

Про це інформує ВОДТРК.

З нагоди відкриття пам’ятних дошок відбулася студентська лінійка пам’яті.

За словами директора навчального закладу Валентини Приступи, на війні загинули вже 6 випускників училища.

Нагадаємо, Василь Касьян під псевдонімом «Косий» воював у складі батальйону «Азов» і загинув 12 листопада 2015 року в Маріуполі. Поховали Героя 24 листопада 2015 року у Нововолинську. У чоловіка залишилися 7-річна донечка. Загиблому азовцю відкрили дошку також на фасаді загальноосвітньої школи №5.

Ще одну дошку відкрили Петру Морозу. Чоловік загинув біля Попасної Луганської області за нез’ясованих обставин. Боєць помер в лікарні від крововиливу в мозок.

Поруч з меморіальними дошками Героїв АТО встановили ще одну, з викарбуваними 6-ма нагородами кіборга Вадима Демчука, теж випускника училища.

«Подвиг вихованців ВПУ – Героїв АТО не підлягає забуттю. Я хотів би, щоб ми в присутності учнів, батьків звернулися до дирекції училища з проханням зарахувати усіх цих героїв Почесними учнями нашого училища. І щоразу при зібранні лінійки оголошувати їхні імена», – зазначив викладач Євген Кліндухов.

Меморіальні дошки на честь Василя Касьяна і Петра Мороза освятив настоятель Святодухівського собору Української Православної Церкви Київського патріархату митрофорний протоієрей Стефан Фульмес.