Назвали проблеми декомунізації на Волині

На Волині триває процес декомунізації. Частина вулиць, що потрібно перейменувати, оголошена лише 17 травня та виставлена на сайті Волинської ОДА для громадського обговорення.

Про це розповіла представник Українського інституту національної пам’яті у Волинській області Леся Бондарук, – пише Громадське. Волинь.

«Одна із проблем декомунізації на Волині це те, що люди проти. І вони проти не тому, що вони не хочуть цього, а тому, що вони бояться зайвих витрат. Також голови місцевих адміністрацій не працюють з населенням. Вони не кажуть людям, що згідно із законом про декомунізацію, їм не передбачаються зайві витрати», – зазначила вона.

«Позитив декомунізції в тому, що навіть якщо люди приходять на громадські обговорення проти перейменування і вони не знають історію свого села, вони дізнаються про це. Зароджується дискусія. Також люди починають задумуватися над тим, чому потрібне перейменування та що воно дасть», – додала вона.

Декомунізація на Волині має закінчитись до кінця 2016 року.

<iframe width=”655″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/GsuSVxZi6aI&#8221; frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>