Коломойський хоче зберегти «Волинь», – ЗМІ

Олігарх Ігор Коломойський зацікавлений у тому, аби луцький ФК «Волинь» був збережений.

Про це повідомляє Вісник і К.

З минулого тижня в українських ЗМІ з’явилася інформація, що футбольний клуб «Волинь», попри взятий раніше курс на банкрутство, буде збережений.

«З власних джерел ми дізналися, що минулого тижня відбулася зустріч за участю кількох головних персон-акціонерів українського клубного футболу, яку ініціював власник «Дніпра» Ігор Коломойський. Зокрема, він висловив бажання зберегти ФК «Волинь», попри деякі заперечення з боку інших, не менш впливових, колег, його підтримав власник «Шахтаря» Ринат Ахметов», – пише видання.

Відповідно до напрацьованих домовленостей, минулої п’ятниці виконком ФФУ прийняв таки рішення про продовження періоду атестації клубів прем’єр-ліги до 31 травня, з тим щоб умови ліцензування зміг виконати самобутній клуб з Луцька.

А тепер про реальні перспективи ФК «Волинь». Клуб не отримав будь-яких додаткових преференцій, і продовжити виступи зможе лише у разі вирішення боргової проблеми. Це може бути реструктуризація або повне погашення заборгованих сум. Відомо також, що інвестори, ФК «Волинь», які лишаються незмінними, готові повертати борги футболістам, але, знову ж таки, без додаткових стягнень у вигляді пені і штрафів, накручених різними судовими органами та арбітражними інстанціями. Раніше такий варіант не влаштовував потенційних отримувачів виплат.

«Що змінилося зараз? Фактично це останній шанс футболістів отримати належне їм за контрактами. Якщо ж вони не погодяться на компромісний варіант, то взагалі можуть не отримати нічого, адже ФК «Волинь» може піти за раніше запланованим сценарієм і збанкрутувати, поховавши з собою і всі боргові претензії», – зазначає видання.