«Волинь» знайшла спонсора й може залишитись в УПЛ, ‒ ЗМІ

Уже майже зникла Волинь, яка збиралася «обнулити» борги шляхом банкрутства і відновлення виступів на аматорському рівні, несподівано може зберегти статус клубу УПЛ.

Вчора почалося дистанційне і таємниче засідання виконкому, а про його результати стане відомо лише в понеділок, ‒ повідомляє телеканал Футбол 1.

Луцький клуб висловив бажання залишитися в Прем’єр-лізі і навіть знайшов спонсора, тому просить Федерацію футболу України продовжити атестаційний період до 31 травня, щоб до цієї дати встигнути погасити борги (3,2 мільйона доларів).

«У зв’язку з появою нових фінансових джерел «Волинь» обіцяє розплатитися з усіма боргами до 31 травня і просить відкрити атестаційне вікно, хоча луцький клуб взагалі навіть не починав процедуру атестації», ‒ заявив член виконкому ФФУ Артем Франков.

«Це прецедент, адже будь-який виняток може потім повторюватися знову і знову. Можу тільки здогадуватися, що зроблять з цього приводу «Металіст» і «Говерла». Я б хотів зрозуміти, чому це джерело фінансування з’явилося тільки в третій декаді травня. Хотів би побачити розгорнуте обгрунтування необхідності допустити «Волинь» до атестації, адже прецедент буде створений».

«Будь-який клуб зможе протягом сезону мучити своїх гравців, а потім в кінці травня заявити, що гроші з’явилися. Вважаю, це питання потрібно виносити на обговорення перед голосуванням», ‒ резюмував Франков.

У сезоні 2015/16 Волинь вже карали 18-очковим зняттям турнірних балів за фінансові борги клубу перед екс-футболістами.