У Луцьку стартував Велодень

Сьогодні у Луцьку – Велодень.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Майже тисяча луцьких велосипедистів долучилися до велопробігу  21 травня з Театрального майдану у рамках ювілейного, десятого Велодня.

Міські, спортивні, гірські, туристичні, вінтажні, трекові і, навіть, тандеми – усе це різноманіття двоколісних можна було побачити на старті велопробігу. Велосипедисти не менш різні – від малого до старого, дошкільнята, учні, студенти, підприємці, депутати та пенсіонери. Ті, кому двоколісний поки не під силу, всілися на багажники та рами до батьків або ж приїхали на триколісному транспорті.

Перед стартом усім роздали брошури з правилами дорожнього руху для велосипедистів. А поліцейський Олександр Мартинюк, який, до слова, є одним з ініціаторів Велодня, перед стартом проінструктував учасників велопробігу.

Прослухавши настанови, учасники пробігу рушили від Театрального майдану, аби проїхатися за маршрутом тролейбуса №15. Тож рухалися вулицями та проспектами Винниченка, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненською і фінішували навпроти ЦУМу.

За словами організатора велопробігу, президента Асоціації велосипедистів Луцька Дмитра Сандалова, у Луцьку велорух стрімко набирає обертів. Для прикладу, перший велопробіг зібрав у 2007 році приблизно тільки 30 учасників. Тоді як сьогодні вже тисяча симпатиків двоколісних долучилася до акції.

Змінивши костюм, краватку та автомобіль на спортивний одяг, кросівки та велосипед, до Велодня долучилися й представники місцевої влади. Зокрема, на велосипеді разом з усіма стартували перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев, депутат міської ради Ігор Поліщук, екс-мер Луцька Богдан Шиба, а також заступник міського голови Юрій Моклиця, для якого, до речі, велосипед – щоденний вид транспорту.

До слова, ювілейний Велодень організатори орієнтували на дітей. Для юних учасників віком від трьох років організатори влаштували цікаві змагання, конкурси, де ніхто не залишився без подарунка.