Київ: волиняни пройшлися «азовським» маршем

Близько 100 волинян взяли участь у марші проти виборів на окупованих територіях Донбасу, який відбувся у Києві.

Акція відбулася учора, 20 травня.

Попереджувальний марш «Вимоги Нації – ні капітуляції» організував полк «Азов». Кілька тисяч мітингарів пройшлися від монумента Батьківщини-Матері до Верховної Ради. Участь у заході взяли близько сотні волинян, серед яких – активісти Цивільного Корпусу «Азов. Волинь», військовослужбовці, учасники громадської організації «Автомайдан України», руху «Іскра» та інші.

За словами очільника Цивільного Корпусу «Азов» на Волині Олександра Дмитрука, основна мета акції – показати владі, що не можна проводити вибори на Донбасі за сценарієм, який нав’язує Росія та так звані «партнери» з Заходу.

«Осовними тезами якого є так званий план Мореля, в якому вказується, що вибори на Донбасі треба проводити без звільнення заручників, без контролю кордону зі сторони українських прикордонників і без тотальної зачистки терористичних угрупувань ворога на території України. Тобто по суті нас пропонують отримати назад територію, забиту російською зброєю і російськими диверсантами та легалізувати через вибори терористів, згідно українського законодавства», – розповів у коментарі ВАРу активіст.

Дмитрук переконаний, що при такому розвитку подій в українському парламенті можуть з’явитися «терористи і вбивці Захарченко, Плотницький і інші герої Недоросії».

«Тому основними вимогами до влади є: контроль українського кордону, зачистка терористичних угрупувань, доступ всеукраїнських партій до виборів на Донбасі, в інакшому випадку нас не потрібні вибори там взагалі», – додав він.