Володимир: громадська рада не зібрала кворуму

У великому залі міської ради Володимира-Волинського відбулося засідання громадської ради.

Про це інформує БУГ.

20 травня на нього зібралося так мало членів цієї самої ради, що просто не можливо було провести голосування.

Не зважаючи на це, присутні розглянули питання, які були передбачені планом засідання. Перше – це добудова 44-х квартирного будинку на вулиці Академіка Глушкова. До слова,  виділення коштів у розмірі 7,7 мільйона гривень погодили з представниками виконавчої влади. Тож залишається провести тендер та розпочинати роботи. Строків виконання вищесказаного поки немає, але представники міської влади сподіваються, що все буде зроблене якнайшвидше.

«Адже будинок стоїть без даху і кожної негоди він руйнується, тому бажано розпочати роботи вже у цьому році», – зазначив, запрошений на засідання перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Друге питання стосувалося облаштування пішохідних переходів у  місті. Так, начальник управління ЖКГ Віктор Фіщук відмітив, що цього року повинні початись роботи по ремонту вулиці Ковельської. Вже проведена зйомка вулиці та почалися роботи по розробці проекту. В ньому передбачається і розташування дорожньої розмітки. На разі проект не готовий, тому точно сказати де будуть пішохідні переходи не можливо. Але розробники враховують розташування вже старих переходів. Наприклад, біля ринку УСВ планується залишити два пішохідні переходи, так як і біля 3-ої школи.

На це відреагував член громадської ради Микола Гінайло. Він зазначив, що не бачить сенсу у встановленні 2-х переходів так близько один від одного, адже це не лише стосується економії коштів, але й автомобілі часто гальмують і рушають з місця, що призводить до надмірної загазованості у місті.

Як вплине зауваження члена громадської ради невідомо, адже на даному засіданні ніхто не голосував. Та й остаточне рішення по затвердженню проекту ремонту вулиці Ковельської будуть приймати депутати міської ради.