Київ: «Азов» протестує проти виборів на окупованому Донбасі

У Києві азовці проводять марш «Вимоги Нації – ні капітуляції» з вимогою не допустити вибори на окупованих територіях Донбасу.

Про це інформує Громадське.

Захід розпочався біля монумента Батьківщини-Матері в столиці.

Заплановано проведення маршу від монументу до Верховної Ради, де представники «Азову» проголосять вимоги щодо проведення виборів на Донбасі виключно після відновлення контролю над державним кордоном України.

222808172_37663_13245185233188782220

Зараз учасники акції йдуть Лаврською вулицею, вигукуючи гасла. Також вони підпалюють файєри.

2

3

Перед будівлею Верховної Ради вишиковується кордон з правоохоронців.

4 5

Рух вулицею Грушевського, починаючи з будинку 22 у напрямку Арсенальної перекрито. Пропускають лише громадський транспорт.

Учасники акції завернули на вулицю Мазепи і рухаються у бік метро «Арсенальна».

6 7

В управлінні київської Нацполіції повідомили, що заходах щодо забезпечення публічної безпеки та порядку задіяні близько 2 тисячі працівників поліції та Нацгвардії.

«Якщо нас не почують народ має право захищатися будь-якими засобами за своє існування. Будь-який народ має право захищатися будь-якими діями проти влади, якщо вона зраджує країну і народ. Я думаю, що наша влада має трохи остраху після Майдану, я думаю, що вона все таки прислухається і нічого не буде», – сказав командир полку «Азов» і народний депутат Андрій Білецький.

На питання чи будуть протестувальники залишатись під будівлею Верховної Ради, він сказав, що основне завдання акції – це марш.

«Основне завдання це марш – попередження, що Україна не хоче капітуляції і вона бачить, що її здають і все», – сказав Білецький.

Учасники акції «Азова» підійшли під будівлю Верховної Ради.

8 9

Під Радою Білецький виголошує вимоги «Азову» серед яких: звільнення заручників на окупованому Донбасі, роззброєння формувань бойовиків, виведення російських військових з території України, повернення контролю над українським кордоном та проведення виборів на Донбасі за українським законодавством.

10