Волинь: депутати просять розібратися, чому згоріло авто з лісом

Очільників правоохоронних відомств області просять розібратися у ситуації із незаконним затриманням вантажівки з лісом, після якого авто з вантажем згоріло. Затримання відбувалося без складання необхідних документів.

Про це 19 травня під час озвучення депутатського запиту на сесії Волиньради заявив заступник голови облради Олександр Пирожик.

За його словами, 7 березня у Камінь-Каширському районі затримали вантажівку МАЗ ТОВ «ЕКО-ТАРА», яка перевозила придбану на аукціоні деревину. Автомобіль зупинили та затримали. Хоча, за словами Пирожика, дозвільні документи були. Тож, автомобіль без складання протоколу віддали представникам лісової охорони а ті доставили на нижній склад Камінь-Каширського лісгоспу.

«Це з мовчазної згоди Кватирка», ‒ сказав Пирожик. Наступного дня до складу прибув директор фірми разом із поліцією, але не отримав ні документів, ні автомобіля, ні протоколу затримання.

Натомість згодом стало відомо, що автомобіль згорів. Внаслідок цього фірма понесла значні фінансові втрати. За фактами незаконного затримання та знищення вантажівки відкрили кримінальні провадження.

Тому заступник голови обласної ради просив розібратися у ситуації правоохоронців та перевірити, чи дійсно ведеться розслідування. Колеги підтримали запит.