Володимирські депутати прийшли на сесію у вишиванках

На черговому засідання міськвиконкому Володимир-Волинської ради говорили про встановлення плати за харчування дітей у ДНЗ, встановлення обмежувачів по вулиці Старицького, надання фінансової допомоги громадським організаціям та про роботу відділу у справах молоді та спорту.

Про це інформує БУГ.

Засідання 19 травня співпало із відзначенням Дня Вишиванки, більшість присутніх прийшли у національних сорочках.

Члени міськвиконкому прийняли рішення, що з 1 червня необхідно встановити вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 16 гривень, з них батьківська плата 11 гривень на день.

Якщо ж порівнювати по області цей показник, то у Володимирі-Волинському найнижча ціна, тоді як у сусідньому Нововолинську найвища – 20 гривень. Міський голова Петро Саганюк запропонував «рівнятися на Нововолинськ» та встановити у межах 20 гривень. Але заступник міського голови Лариса Кулікова наголосила, що не варто поспішати з таким рішенням, адже це призведе до різкого зростання батьківської плати.

Прийняли рішення про встановлення «лежачих» поліцейських по вулиці Старицького. Встановлення двох обмежувачів по вказаній вулиці навпроти будинків № 22 та № 29 ініційоване мешканцями вулиці та зверненням депутата міськради Олега Тимосевича. Встановлення обмежувачів руху погоджене із  Володимир-Волинським відділенням поліції Нововолинського відділу поліції ГУ НП у Волинській області. Роботи будуть проведені за рахунок міського бюджету.

Також двом громадським організаціям нададуть фінансову допомогу та виділять із міського бюджету 5 тисяч гривень. Для ГО «Діти війни» допоможуть сумою в 1 тисячу гривень, а для міськрайонної організації ветеранів України нададуть 4 тисячі гривень.

Перед  членами міськвиконкому В’ячеслав Петрук прозвітував про роботу відділу у справах молоді та спорту за 2015-й рік та перший квартал 2016-го року. У підсумку доповіді було вирішено визнати задовільною роботу відділу. А також вважати одним з основних завдань відділу у справах молоді та спорту забезпечення реалізації у Володимирі-Волинському державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту, відпочинку та оздоровлення дітей, національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

IMG_9510 IMG_9514