У Луцьку пікетували військову прокуратуру

Більше 50 учасників бойових дій зібралися біля військової прокуратури у Луцьку на мітинг з вимогами припинити переслідування бійців 51-ої бригади.

Акція відбулась 19 травня.

Учасник  громадської організації «Волинська спілка ветеранів АТО» Юрій Дмитрук розповів, що на мітинг зібралися представники різних бойових підрозділів. За його словами, активісти приготували лист до військового прокурора, підписаний спілками учасників АТО. У листі вказані основні вимоги до військового прокурора. Зокрема, перегляд справи по бійцях 51-ої бригади, припинити переслідування та повернути справи на Волинь.

Нагадаємо, що більшість кримінальних справ військовослужбовців 51-ої бригади передали в інші області для розгляду справ.

Також активісти вимагають за фактом незаконного кримінального переслідування провести внутрішнє розслідування частини і передати матеріали у прокуратуру.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ВОЛИНЬ: АДВОКАТ ПОРАДИВ ВІЙСЬКОВИМ ПРОКУРОРАМ ВІДМОЛИТИ ГРІХИ У ЦЕРКВІ

До слова, подібні акції на підтримку бійців 19 травня проходять у Львові та Києві.

Як стверджують пікетувальники, сьогодні – єдиний мирний мітинг біля прокуратури. Мовляв, далі активісти вдаватимуться до радикальних дій.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НАМАГАЮСЯ ВИКЛИКАТИ У БІЙЦІВ ГОРДІСТЬ ЗА 51-У БРИГАДУ, – АДВОКАТ НАГОРНИЙ

Активісти передали лист військовому прокурору та зареєстрували його. На відповідь активісти чекатимуть місяць – такий термін вони дали військовій прокуратурі для залагодження проблеми. Після чого пообіцяли, що «це – останнє мирне пікетування» та просили «залишити хлопців в спокої».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: НАШ БОЄЦЬ БОЇТЬСЯ ЧИНОВНИКА, А НЕ ВОРОГА, – ВАСИЛЬ НАГОРНИЙ

До слова, після пікетування військової прокуратури мітингувальники вирушили до Адміністративного суду на справу по поновленню скандального майора Олександра Волошина.