На Волині створять групи швидкого реагування

У Волинські області до кінця місяця планують у всіх містах створити групи швидкого реагування, які виконуватимуть функцію охорони громадського порядку та організації дорожнього руху, допоки там не запустять патрульну поліцію.

Про це 19 травня під час сесії Волиньради заявив тимчасовий виконувач обов’язків начальника Нацполіції області Петро Шпига.

Головний поліцейський Волині, відповідаючи на питання, коли буде запущена патрульна поліція у Володимирі-Волинському, відповів, що не має такої інформації, оскільки патрульна поліція йому не підпорядковується.

Натомість він заявив, що поки патрульну поліцію не створять усюди, прийняли рішення створити спеціальні групи швидкого реагування. «На даний час для того, щоб тримати ситуацію під контролем, у найкоротші терміни. Думаю, що до кінця цього місяця ми повністю вже сформуємо і визначимося із групами швидкого реагування, які будуть діяти в усіх містах і районних центрах», ‒ сказав Шпига.

Вони будуть забезпечувати функціональні обов’язки колишніх працівників ДАІ, дільничних інспекторів та оперативників. Групи швидкого реагування сформують у розрахунку 1 на 20-25 тисяч населення, працюватимуть цілодобово (по 12 годин за зміну) та матимуть можливість миттєво виїжджати до будь-якої точки.

Учасники ГШР цілодобово базуватимуться у відповідному населеному пункті. У рамках програми Шпига просив допомогу для матеріально-технічної бази та створення робочих місць для учасників ГШР.