Волинь: за нові ліхтарі біля школи на депутатів написали заяву в поліцію

У Володимирі-Волинському депутати встановили поблизу однієї з міських шкіл нове освітлення на пішохідному переході.

Як вони стверджують, у відповідь отримали заяву в поліцію, – йдеться в повідомленні політсили «Укроп» у Facebook.

Зокрема, в інформації йдеться, що днями депутати-укропівці Володимир-Волинської міської ради Сергій Радкевич та Валерій Олексюк встановили експериментальний світлодіодний світильник на пішохідному переході поблизу другої міської школи. Питання перед тим обговорювалося на засіданні робочої групи, до якої увійшли депутати місцевої ради та профільні спеціалісти.

«Директор КП «Полігон» Олександр Козичко висунув звинувачення проти депутата Радкевича та написав заяву до поліції про підозру у вчиненні правопорушення. На думку директора комунального підприємства, укропівці самовільно провели монтажні роботи», ‒ йдеться в повідомленні в соцмережі.

«Аби встановити цей світильник, який нам був наданий безкоштовно, ми звернулися до пана Козичка, щоб він надав відповідну техніку. Він пояснив, що його енергетик косить траву і занятий благоустроєм, тому роботи потрібно перенести на день-два. Пізніше я знову звернувся до нього, питав, чи є потреба звертатися письмово, відповів, що не потрібно. Електромонтажні роботи провів депутат Валерій Олексюк, людина, котра має спеціалізацію та диплом електрика, а також працює в майстерні по ремонту електрообладнання в автомобілі. Тобто ми взяли спеціаліста, який має відповідну освіту», ‒ розповів Сергій Радкевич.

Журналістам Олександр Козичко відмовився пояснити, у чому суть правопорушення.

На думку депутата-укропівця Сергія Радкевича, справжньою причиною заяви може бути переслідування керівництвом КП «Полігон» особистих інтересів. Оскільки підприємство теж подавало свій проект освітлення пішохідного переходу до міської ради, вартість якого склала близько 7000 гривень. Тоді ж як експериментальне освітлення вартувало 2000 гривень, а запропоновані світлодіодні світильники споживають втричі менше електроенергії. В результаті обговорень, робоча група постановила взяти за основу досвід облаштування пішохідних переходів міста і зобов’язала керівника КП «Полігон» визначитися з підрядником, який буде проводити ці роботи, ‒ йдеться в повідомленні.

1 2 3