Волинь: призупинили розгляд справи скандального поліцейського

У Волинському окружному адміністративному суді розгляд справи начальника Департаменту захисту економіки Рівненщини В’ячеслава Єфтенія призупинили до кінця травня.

Як розповіла юрист ГУНП у Волинській області Оксана Забожчук, їй вдалося отримати документи, які підтверджують, що Єфтеній ще не з’являвся на співбесіду в апеляційну атестаційну комісію.

«Рішенням атестаційної комісії в Рівному його було звільнено. Однак він подав скаргу в апеляційну комісію до Києва і ще досі не з’явився туди. Тому оскільки всі документи, тобто атестаційний лист, протокол комісії, його особова справа наразі у розпорядженні апеляційної комісії, надати їх не маю змоги. З цим я і звернулася до суду. І суд призупинив розгляд справи», ‒ розповіла вона.

До слова, у Волинському окружному адміністративному суді поновилися на посадах вже понад 30 працівників поліції. У десятьох випадках суд позови екс-поліцейських відхилив.

Всі  рішення Волинського адмінсуду щодо поновлення ГУНП у Волинській області оскаржує вже в апеляційному Львівському суді. Розгляд першої апеляції відбудеться у Львові 26 травня.