У Ковелі змагалися власники повітряних зміїв

У Ковелі відбулися змагання серед власників повітряних змій.

Про це інформує Телевізійний центр «Ковель».

Участь у змаганні брали три види повітряних зміїв: міні-моделі, пласкі та коробчасті змії.

Перший етап змагань — стендова оцінка моделей. Суддівська колегія заздалегідь визначилася з критеріями оцінок представлених моделей. Першими у небо підняли міні-змів.

«Ми приїхали в складі команди ЗОШ №10. Цікаво брати участь у таких змаганнях, мати бажання до такої роботи. Допомагав мені у підготовці до змагань вчитель з трудового навчання Максим Валерійович Селівончик», – розповів школяр Дмитро Машенцов.

За словами судді змагань Василя Юхимчука, умови були практично ексримальними. Мовляв, вітер надто сильний.

«Це вносить справжній спортивний азарт спортивної боротьби: в когось зламався змій, це дає такий ентузіазм і натхнення. Ковельські міські змагання кожен рік проводяться. Сьогодні трошки менше учасників. Але в цьому році ми зробили ці змагання відкритими, щоб дати змогу взяти участь і дітям з села та району. От приїхало троє дітей з Люблинця. Запрошуємо дітей в гуртки нашої станції юних техніків», – розповів він.

Перемогу здобули учні ЗОШ №10. Зокрема, в категорії пласких моделей переміг Андрій Гузь, а в пілотуванні об’ємних зміїв кращим став Андрій Власюк.

«У виготовленні моделей немає нічого складного. Головне — бажання. Використовуємо підручні матеріали: пакети для сміття, порізали дошку на рейки, купили нитки. Тобто, собівартість моделей – мінімальна. Хлопці постійно відвідують гурток. Завжди беруть участь в обласних змаганнях та виставках технічної творчості учнів», – зауважив вчитель трудового навчання ЗОШ №10 Максим Селівончик.

У командному заліку переможцями стали вихованці ЗОШ №1 та НВК «ЗОШ №13 — колегіум».