У депутатів Волиньради просять гроші на ремонт дороги

Знайти кошти, щоб відрізок дороги обласного значення у Рожищі не був остаточно зруйнований, просять депутатів облради.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики 18 травня, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

Депутати розглянули звернення депутатів Рожищенської райради щодо капітального ремонту дорожнього покриття на вулиці Промисловій у Рожищі.

Як повідомив голова Рожищенської районної ради Андрій Музика, вказаний відрізок шляху можуть втратити, як втратили раніше частину сокільської дороги, знищеної вантажівками з піском. Депутати просять допомогти профінансувати ремонт дороги з обласного бюджету та готові на співфінансування у обсязі 50% з коштів районного та місцевого бюджетів. Вартість ремонтних робіт становить загалом 1,3 мільйона гривень.

Своєю чергою, голова облдержадміністрації Володимир Гунчик зауважив, що у другому півріччі планують виділити 18 мільйонів гривень з коштів перевиконання обласного бюджету на ремонт доріг. Отже, до керівників районів та представників органів місцевого самоврядування звернуться з закликом надати свої пропозиції департаменту інфраструктури ОДА.

З його слів, Кабмін готує постанову про заборону руху вантажного транспорту масою понад 40 тонн на дорогах загального значення. Водночас сільських та селищних голів закликають, укладаючи договори з підприємствами, що видобувають пісок, передбачати в документах спрямування 4% коштів обороту на відновлення інфраструктури.

Члени комісії вирішили повернутися до розгляду питання згодом, у рамках розгляду розподілу коштів перевиконання бюджету за перше півріччя.